Wczasy w górach - baza noclegowaWakacje gory
Oferty specjalne
Rekreacja
Wyszukiwarka obiektów
Miejscowość:

Typ obiektu :
Wyszukiwanie zaawansowane

Beskid Niski (4)
Beskid Sądecki (5)
Beskid Wyspowy (1)
Beskid Żywiecki (6)
Beskid Śląski (9)
Gorce (5)
Góry Bystrzyckie (1)
Góry Stołowe (3)
Góry Wałbrzyskie (1)
Karkonosze (13)
Pieniny (17)
Góry Opawskie (2)
Orawa (5)
Podhale (72)
Tatry (10)
Masyw Śnieżnika (2)
Vysoké Tatry (1)
Menu kontekstowe
Ostatnio dodane
Polecamy miejscowosci
Atrakcje turystyczne
Webtraveling Paweł Mallek
ul. Klemensiewicza 6B/4
75-353 Koszalin
tel. 94 720 38 90
tel. kom. 608 769 913

Rivendell Hotel Szczawno Zdroj ***

 
Typ obiektu :
Ulica, nr. budynku :
Miejscowość :
Telefon stacjonarny :
Telefon stacjonarny :
Adres e-mail :
Hotele
Kosciuszki 18
Szczawno-Zdrój
+48-74-8868900
+48-74-8868999
rivendell@rivendell.com.pl

Hotel "Rivendell" należy do grupy Polish Prestige Hotels, która skupia hotele o wysokim standardzie i najwyższej jakości świadczonych usług. Przynależność do tejże grupy to także znaczące zniżki na ceny noclegów we wszystkich obiektach na terenie Polski zrzeszonych w ramach programu PPH&R.

Hotel jest położony w samym centrum Szczawna Zdroju, około 5 km od głównej stacji kolejowej i 5 km od głównej stacji PKS.
Hotel Rivendell w Szczawnie Zdrój oferuje 38 miejsc w 23 dużych, komfortowo wyposażonych pokojach: 8 pokoi 1-osobowych, które mogą być wykorzystywane jako 2-osobowe (szerokie łóżko), 11 pokoi 2-osobowych, 4 apartamenty (2-pokojowe). Pokoje wyposażone są w telefon, łazienkę, prysznic, telewizor.

Polecamy Gościom naszą cafeterię w której podajemy pełny zestaw dań. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi (A+B) na 50 i 20 osób wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, kioskiem zprasą krajową i zagraniczną, salonem sprzedaży porcelany wałbrzyskiej reprodukcji, itp. Dla zmotoryzowanych gości jest parking strzeżony, na hotelowym patio. Organizujemy wycieczki do i poza miasto.

W Hotelu*** Rivendell znajduje się sala konferencyjna wyposażona w profesjonalny sprzęt audio-wizualny, przeznaczona w układzie: konferencyjnym - dla 50 osób, kinowym - dla 80 osób.

W hotelu funkcjonuje klimatyzowana, przystosowana dla osób niepełnosprawnych Restauracja Kresowa przeznaczona dla 50 gości. Specjalnością kuchni są oryginalne dania kuchni kresowej, przyrządzane przez kucharzy z Białorusi i Ukrainy. Bogaty i urozmaicony bufet śniadaniowy jest doskonałym startem każdego dnia. Zapraszamy także do ogródka letniego, w którym siedząc pod gołym niebem podziwiać można wspaniałe uzdrowisko Szczawno-Zdrój, oraz do Piano-Baru, gdzie w przyjemnej atmosferze można spędzić wieczory.

Dodatkową atrakcją hotelu jest salon odnowy biologicznej, w którym goście mogą zadbać nie tylko o swój wygląd, ale również o dobre samopoczucie.

Wszyscy Goście Hotelowi mają możliwość skorzystania bezpłatnie z Kompleksu Rekreacyjnego w Pensjonacie Lorien.

Zobacz na mapie
powiększ mapkę
Pokoje i ceny
Wyposażenie pokoi
Prysznic   Umywalka   Toaleta   Telewizor  
Obsługujemy w językach
Polski   Niemiecki   Francuski  
Dane teleadresowe
Nazwa : Rivendell Hotel Szczawno Zdroj ***
Typ : Hotele
Ulica, budynek : Kosciuszki 18
Miejscowość : Szczawno-Zdrój
Województwo : Dolnośląskie
Telefon : +48-74-8868900
Telefon : +48-74-8868999
E-mail : rivendell@rivendell.com.pl

Kontaktując się w sprawie rezerwacji noclegu,
powołaj się na serwis wgorach.pl
Dodatkowe informacje

Z głównej stacji kolejowej: Z Wałbrzycha- Miasto linią autobusową nr. 8 lub 17 do centrum Szczawna Zdroju. Z lotniska we Wrocławiu trasą nr. 5 do Wałbrzycha, skąd oznakowanie poprowadzi do hotelu w Szczawnie Zdroju.


Bywa ,że właściciel obiektu ma utrudniony dostęp do Internetu dlatego w przypadku braku potwierdzenia rezerwacji w przeciągu 24 godzin, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny z właścicielem !

 
 
wgorach.pl 2005 Wszelkie Prawa Zastrzeżone